День Конституції України — готовий набір святкового оформлення

Головне зображення розробки: День Конституції України — готовий набір святкового оформлення
Опис товару
Формат файлу: JPEG, PDF
Клас: 1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас
Предмет: Початкові класи
Категорії:
Позначки:

🇺🇦 День Конституції України — готовий набір святкового оформлення та матеріалів для школи й дитячого садка

Створіть яскраву святкову атмосферу до Дня Конституції України легко та швидко! 💙💛

У блозі представлена колекція авторських матеріалів у єдиному сучасному стилі для оформлення класу, школи, дитячого садка, бібліотеки або фотозони.

📦 До набору входять:

✅ Фоторамка для святкової фотозони
✅ Табличка «Наш клас»
✅ Табличка «Вхід до знань»
✅ Табличка «Ласкаво просимо!»
✅ Табличка «Кабінет початкових класів»
✅ Святкова гірлянда «З Днем Конституції!»
✅ Набір круглих декорацій для оформлення вікон, стін і дошки
✅ Значки «Я люблю Україну!» (9 варіантів)
✅ Дитячі медалі «Я люблю Україну!» (6 дизайнів)
✅ Патріотичний постер «Я люблю Україну»
✅ Дидактична гра «Чарівний Тризуб. Домалюй візерунки»
✅ Дидактична гра «Знайди всі сторінки!»
✅ Святковий плакат до Дня Конституції України
✅ Постер «28 червня»
✅ Постер «Дерево єдності»
✅ Святкові прапорці (пенанти) для оформлення класу
✅ Святкові декоративні елементи (голуби, серця, соняшники, кульки, метелики та ін.)

🎨 Особливості матеріалів:

💙 Яскравий сучасний дизайн у синьо-жовтих кольорах
🌻 Милі дитячі ілюстрації
🕊️ Патріотична символіка України
🖨️ Висока якість для друку
📚 Підійде для початкової школи, дитячого садка, позашкільних закладів, бібліотек і святкових заходів.

Нехай День Конституції України стане для дітей теплим, пізнавальним і незабутнім святом! 🇺🇦💛💙

40 грн В кошик
Завантажити матеріал
Автор публікаціїВсі товари продавця
Офлайн 2 дні

Сотникова Наталія

[post-views]

Коментарі: 0Публікації: 12Реєстрація: 25-05-2026
Часті запитання та відповіді
Як купити матеріал «День Конституції України — готовий набір святкового оформлення»?
Щоб купити «День Конституції України — готовий набір святкового оформлення», потрібно додати матеріал до кошика та оплатити замовлення.
Коли я отримаю матеріал «День Конституції України — готовий набір святкового оформлення»?
Матеріали «День Конституції України — готовий набір святкового оформлення» будуть надіслані в електронному вигляді на вашу поштову скриньку одразу після оплати.
Чи можна купити «День Конституції України — готовий набір святкового оформлення» в друкованому вигляді?
Ні. Усі доступні матеріали, зокрема «День Конституції України — готовий набір святкового оформлення» можна придбати тільки в електронному вигляді для особистого друку.
Чи можна замовити матеріал «День Конституції України — готовий набір святкового оформлення» по телефону, або месенжеру?
Ні. Всі матеріали, в тому числі «День Конституції України — готовий набір святкового оформлення» можна придбати тільки через кошик на сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *