День Соборності України

Головне зображення розробки: День Соборності України
Опис товару
Формат файлу: PDF
Клас: 1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас, 5 клас, 6 клас, 7 клас, 8 клас
Предмет: Початкові класи

Придбали: 1 раз.

💙Набір до Дня Соборності України💛

До набору входить:
🔸Банер: День Соборності України 9 листів А4
🔹Банер: Україна 4 листи А4
🔸Хмаринки 6 шт. формат А4
🔸Банер: Україна держава соборна 4 листи А4
🔹Синьо-жовті стрічки на 1 і 2 листи А4
🔹Обʼємна листівка 2 листи А4

Завантажити матеріал
Автор публікаціїВсі товари продавця
Офлайн 9 місяців

Патраш Ірина Юріївна Надійний продавець

6

Коментарі: 0Публікації: 26Реєстрація: 24-11-2024 Посада: Вчитель початкових класів
Часті запитання та відповіді
Як купити матеріал «День Соборності України»?
Щоб купити «День Соборності України», потрібно додати матеріал до кошика та оплатити замовлення.
Коли я отримаю матеріал «День Соборності України»?
Матеріали «День Соборності України» будуть надіслані в електронному вигляді на вашу поштову скриньку одразу після оплати.
Чи можна купити «День Соборності України» в друкованому вигляді?
Ні. Усі доступні матеріали, зокрема «День Соборності України» можна придбати тільки в електронному вигляді для особистого друку.
Чи можна замовити матеріал «День Соборності України» по телефону, або месенжеру?
Ні. Всі матеріали, в тому числі «День Соборності України» можна придбати тільки через кошик на сайті.

Залишити коментар

Оцінити товар зірками можуть лише покупці. Ви можете залишити текстовий коментар.