Оформлення дошки до 1 вересня + весела фотобутафорія

Головне зображення розробки: Оформлення дошки до 1 вересня + весела фотобутафорія
Опис товару
Формат файлу: JPEG, PDF

Яскравий комплект для святкового оформлення класної дошки до 1 вересня та створення сучасної фотозони до Дня знань.

Матеріал допоможе швидко й красиво оформити дошку в класі так, щоб вона виглядала як готова святкова локація для фото. Усі елементи виконані в єдиному стилі: синьо-жовті кольори, осіннє листя, дзвоник, шкільні предмети, яскраві таблички, розтяжка та декоративні елементи.

Комплект підійде для класного керівника, учителя початкових класів, педагога-організатора та всіх, хто хоче без зайвих витрат часу створити святкову атмосферу першого навчального дня.

У комплекті є:

  • елементи для оформлення дошки до 1 вересня;
  • розтяжка / прапорці у святковому стилі;
  • великий напис для центральної частини дошки;
  • дзвоник, шкільні предмети, яблука, книжки, листя та інший декор;
  • хлопчик і дівчинка для оформлення фотозони;
  • таблички з написами для святкового оформлення;
  • веселі хмарки для фотобутафорії;
  • смішні “крінжові” фрази, з якими діти можуть фотографуватися;
  • елементи для кріплення на палички або використання як декор на дошці.

Матеріал можна використовувати двома способами:
1. Як оформлення дошки — роздрукувати елементи, вирізати й розмістити на дошці у вигляді яскравої фотозони.
2. Як фотобутафорію — веселі хмарки можна прикріпити до паличок, щоб учні фотографувалися з ними під час свята, першого уроку або класної зустрічі.

Комплект створює яскравий, сучасний і веселий настрій. Діти із задоволенням фотографуватимуться біля такої дошки, а вчитель отримає готове оформлення без потреби довго шукати окремі картинки й написи.

Матеріал стане у пригоді для:

  • оформлення класної дошки до 1 вересня;
  • створення фотозони до Дня знань;
  • святкової зустрічі учнів;
  • першого уроку;
  • класних фото;
  • оформлення кабінету, коридору або шкільної локації.
20 грн В кошик
Завантажити матеріал
Автор публікаціїВсі товари продавця
Офлайн 12 години

Аліна Головата Надійний продавець

[post-views]

Коментарі: 0Публікації: 108Реєстрація: 04-11-2025 Посада: Заступник директора з виховної роботи, учитель української мови та літератури
Часті запитання та відповіді
Як купити матеріал «Оформлення дошки до 1 вересня + весела фотобутафорія»?
Щоб купити «Оформлення дошки до 1 вересня + весела фотобутафорія», потрібно додати матеріал до кошика та оплатити замовлення.
Коли я отримаю матеріал «Оформлення дошки до 1 вересня + весела фотобутафорія»?
Матеріали «Оформлення дошки до 1 вересня + весела фотобутафорія» будуть надіслані в електронному вигляді на вашу поштову скриньку одразу після оплати.
Чи можна купити «Оформлення дошки до 1 вересня + весела фотобутафорія» в друкованому вигляді?
Ні. Усі доступні матеріали, зокрема «Оформлення дошки до 1 вересня + весела фотобутафорія» можна придбати тільки в електронному вигляді для особистого друку.
Чи можна замовити матеріал «Оформлення дошки до 1 вересня + весела фотобутафорія» по телефону, або месенжеру?
Ні. Всі матеріали, в тому числі «Оформлення дошки до 1 вересня + весела фотобутафорія» можна придбати тільки через кошик на сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *